Hračky pre najmenších

Hračky pre najmenších.

Drevené hrazdičky a pohodlné hracie podložky. Hrazdička stimuluje koordináciu očí a rúk a stimuluje zmysly. Štýlová drevená hrazdička poskytne vášmu dieťatku aj veľa zábavy a vám skvele doplní interiér. Hracia podložka ponúka viaceré možnosti použitia. Poslúži doma, kdekoľvek v exteriéri, keď potrebujete dieťa položiť a dať mu priestor na hranie.

Hrkálky a hryzátka presne do malinkej ručičky. Rôžne tvary, kaučukové, drevené, silikónové aj látkové. Vyrábajú sa tak, aby ich dieťatko vedelo jednoducho uchopiť.

Prvé knižky a kartičky. Už v najútlejšom veku dokážeme dieťatko zaujať obrázkom, farebnosťou. Stimulujeme jeho senzorické schopnosti, chvíľkové sústredenie, pripravujeme ho na prvé slová. Ideálnym spoločníkom v tejto snahe sú prvé knižky, napríklad vhodné do vody, čiernobiele kartičky s jasnými obrázkami zvierat a jednoduchých predmetov.

Závesné kolotoče a mobily. Mojkáčikovia do postieľky. Pomáhajú dieťatku skľudniť sa, predstavujú preňho oázu istoty. Zvyknú s nimi, pri nich zaspávať, pozorovať, venovať im úsmev.

Aktívne filtre