Podbradníček Kalli - Ivory
  • Podbradníček Kalli - Ivory
  • Podbradníček Kalli - Ivory
  • Podbradníček Kalli - Ivory

Podbradníček Kalli - Ivory

12,00 €
S DPH
Množstvo
Dostupnosť: Vypredané

Popis produktu

Určite poznáte ten stav, keď dieťatko slintá až má tričko či bodynko tak mokré, že ho musíte vymeniť. Máme jednoduché riešenie - použite SAGA podbradník. Je vyrobený z dvojvrstvovej organickej bavlny s certifikátom GOTS. Jednofarebné podbradníčky sa dodávajú v mnohých farbách a ladia so SAGA klipom na cumlík.

Popis produktu:

Farba: Slonovina

Materiál: 100% organická bavlna - GOTS. Nastaviteľná veľkosť pomocou dvoch cvočikov bez niklu.

Rozmer: 19 x 25 cm.

Certifikácia: GOTS-certifikovaná organická - certifikovaná CU 1001165

Poznámka: 40 ° C pranie v práčke.

Dizajn v Dánsku | Vyrobené v Indii

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.
Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu

 

Určite poznáte ten stav, keď dieťatko slintá až má tričko či bodynko tak mokré, že ho musíte vymeniť. Máme jednoduché riešenie - použite SAGA podbradník. Je vyrobený z dvojvrstvovej organickej bavlny s certifikátom GOTS. Jednofarebné podbradníčky sa dodávajú v mnohých farbách a ladia so SAGA klipom na cumlík.

Popis produktu:

Farba: Slonovina

Materiál: 100% organická bavlna - GOTS. Nastaviteľná veľkosť pomocou dvoch cvočikov bez niklu.

Rozmer: 19 x 25 cm.

Certifikácia: GOTS-certifikovaná organická - certifikovaná CU 1001165

Poznámka: 40 ° C pranie v práčke.

Dizajn v Dánsku | Vyrobené v Indii

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.
Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu

 

saga copenhagen
09904

Špecifické referencie

Produkty v rovnakej kategórii: 16