Mojkáčik Snoppa Ivory
  • Mojkáčik Snoppa Ivory
  • Mojkáčik Snoppa Ivory

Mojkáčik Snoppa Ivory

22,90 €
S DPH
Množstvo

Popis produktu

Vyvinuli sme mojkáčika Cuddle, ktorý vyhovuje mnohým požiadavkám! Cuddle plienka/mojkáčik Snoppa je perfektná! Dve vrstvy plienkových tkanín, príjemné na dotyk, praktické na použitie. Na vrchol sú prišité dva mäkké uši, do ktorých môže dieťatko zahryznúť :) Na okraji je popruh/pútko, kde je môžné pripevniť cumlík, takže vždy viete, kde je.

Popis produktu:

Farba: slonovina

Materiál: 100% organická bavlna a vo výplni 100% Oeko-tex štandardný polyester

Vyrobené z 85% organicky vypestovaného materiálu.

Veľkosť: 46 x 46 cm. Pranie v práčke.

Navrhnuté v Dánsku/Vyrobené v Indii.

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.

Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu

 

Vyvinuli sme mojkáčika Cuddle, ktorý vyhovuje mnohým požiadavkám! Cuddle plienka/mojkáčik Snoppa je perfektná! Dve vrstvy plienkových tkanín, príjemné na dotyk, praktické na použitie. Na vrchol sú prišité dva mäkké uši, do ktorých môže dieťatko zahryznúť :) Na okraji je popruh/pútko, kde je môžné pripevniť cumlík, takže vždy viete, kde je.

Popis produktu:

Farba: slonovina

Materiál: 100% organická bavlna a vo výplni 100% Oeko-tex štandardný polyester

Vyrobené z 85% organicky vypestovaného materiálu.

Veľkosť: 46 x 46 cm. Pranie v práčke.

Navrhnuté v Dánsku/Vyrobené v Indii.

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.

Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu

 

SAGA Copenhagen
09903

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: