Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Bath Bomb Maker- Sada na výrobu šumivej bomby COSM

Neohodnotené
15 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Cosmos Bath Bomb Maker: DIY súprava na výrobu vlastných bômb do kúpeľa v tvare rakety a lietajúceho taniera. Alebo ako udržať "malé príšerky" šťastne zaneprázdnené a pripravené vyčistiť sa!

Detailné informácie

Podrobný popis

Cosmos Bath Bomb Maker: DIY súprava na výrobu vlastných bômb do kúpeľa v tvare rakety a lietajúceho taniera. Alebo ako udržať "malé príšerky" šťastne zaneprázdnené a pripravené vyčistiť sa!

Malý krok pre nailmatic, obrovský krok pre domácich majstrov!

Nailmatic Kids bomby do kúpeľa sú navrhnuté a vyrobené pre deti. Farbia vodu (a iba vodu) a zároveň sa extra starajú o citlivú detskú pokožku.
- umývanie
- hydratácia
- zmäkčenie
- upokojujúce

Obohatené o slnečnicový olej a olej zo sladkých mandlí.

Čo je vo vašej súprave pre domácich majstrov:
- 1 balíček farebnej sódy bikarbóny (zelená)
- 1 balíček kyseliny citrónovej - 1 pipeta - 1 forma 2 tvarov (raketa a vesmírna loď)


Na použitie od 7 rokov, pod dohľadom dospelej osoby, pred prvým použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.
Recyklovateľné formy vyrobené vo Francúzsku. Diy kit je vyrobený v EU.

Hydrogenuhličitan sodný a kyselina citrónová sú biologicky odbúrateľné a netoxické. Hydrogenuhličitan sodný je už nejaký čas v centre pozornosti kozmetiky (pretože to stojí za to) a jeho prirodzenú kyselinu citrónovú nájdete v mnohých zeleninách, ako je citrón. Celkovo príjemná spoločnosť pre citlivú detskú pokožku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nailmatic, francúzska značka založená v roku 2012, je špičková značka lakov na nechty, ktorá vytvorila svoj vlastný rad detskej kozmetiky Nailmatic Kids.  Špeciálne vyvinuté pre deti neobsahujú toxické látky, zloženie na báze vody. Jednoducho sa aplikujú a ako kúzlom zmiznú pod teplou mydlovou vodou alebo vo vani.

Značka sa špecializuje na jemné ekologické laky na nechty a lesky na pery  Neobsahujú žiadne škodlivé látky, nešpinia oblečenie a dajú sa ľahko odstrániť mydlovou vodou. Nerobia kompromisy vo farbe ani trblietavosti! So živými farbami Nailmatic Kids si bude môcť vaše dieťatko zdobiť nechty, maľovať pery a čistiť si ich bez námahy! Každé dieťa si po dlhom dni bláznenia a zábavy zaslúži poriadny "ovocný nápoj" vo vani. A preto máme v ponuke šumivé bomby, soli a sady na výrobu mydiel.