Aký je pôvod hračiek a ostatného tovaru, ktoré sa predávajú v Bubliboome?

Pri výbere hračiek, ale aj oblečenia či interiérových doplnkov, jednoducho pri každej jednej značke, ktorú u nás nájdete dbáme na kvalitu, pôvod, vizuálne prevedenie. Väčšina značiek/výrobcov je z EÚ, nájdu sa u nás aj produkty mimoeurópske. Vždy prihliadame na filozofiu značky, jej prístup k udržateľnosti. Neustále rozširujeme ponuku, hľadáme pre svojich zákazníkov zaujímavé produkty s príbehom.


Mám záujem o tovar, ktorý je na objednávku, resp. jeho dodanie je ohraničené termínom 2-3 týždne. Ako postupovať pri objednávaní? 2-3 týždne. Ako postupovať pri objednávaní?
Ak je produkt označený na objednávku , kontaktujeme zákazníka mailom alebo telefonicky. V závislosti od produktu špecifikujeme konkrétnejšie termín dodania.


Dá sa tovar objednať aj do zahraničia?

Áno. Tovar je možné objednať aj do zahraničia. Cena dopravy pre dodanie tovaru mimo SR a ČR je spoplatnená podľa hmotnosti balíka a výšky poistenia. Pre viac informácií nás kontaktujte  prostredníctvom e-mailu info@bubliboom.sk, alebo telefonicky na tel. čísle +421 911 123 286.


Aké spôsoby úhrady môžem uplatniť pri objednávke tovaru?
Momentálne si môžete pred odoslaním objednávky vybrať z 3 spôsobov platby:

  • platba kartou alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí v predajni v čase otváracích hodín,
  • bankovým prevodom (tovar je zasielaný až po pripísaní peňazí na náš účet),
  • na dobierku.


Kedy sa môžem tešiť z doručenia balíka?

Ak je tovar na sklade, odosielame ho do 24 hodín od pripísania platby na náš účet (v prípade platby vopred), resp. do 24 hodín od potvrdenia objednávky (v prípade platby na dobierku). Ak je tovar na objednávku, resp. s dodaním do 2-3 týždňov kontaktujeme zákazníka po prijatí objednávky. V závislosti od produktu špecifikujeme termín dodania. Viac sa dozviete v časti Doprava&platba.


Ako postupovať pri reklamácii tovaru?
V našich Všeobecných obchodných podmienkach, nájdete presné znenie reklamačného poriadku. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na info@bubliboom.sk prípadne telefonicky na tel. čísle +421 911 123 286.


Ako postupovať ak je zásielka pri preberaní od kuriéra výrazne poškodená?
Ak Vám poškodený tovar priviezla naša partnerská kuriérska spoločnosť, kontaktujte nás azáležitosť okamžite vyriešime k Vašej spokojnosti.