Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Detské oversized tričko - Loptoš

Neohodnotené
27,90 €
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Ako sa máš? A ako sa máš? Máš sa, keď sa máš? Ja sa mám teda oveľa, oveľa lepšie, odkedy sa mám. Tak dlho som sa nemala, a to nebolo bohviečo. Aj tak horšie som sa kvôli tomu mala. Ale ako sa tak viac mám, hovorím si: “Ja sa mám!”

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako sa máš? A ako sa máš? Máš sa, keď sa máš? Ja sa mám teda oveľa, oveľa lepšie, odkedy sa mám. Tak dlho som sa nemala, a to nebolo bohviečo. Aj tak horšie som sa kvôli tomu mala. Ale ako sa tak viac mám, hovorím si: “Ja sa mám!”

"Ja sa mám" je moja najobľúbenejšia slovnohračko dvojvýznamka. A preto som tak nazvala našu novú kolekciu. Ktorá mala byť kolekciou Jar 2020, no situácia všetko tak dogabala, že je kolekciou JESEŇ 2021. Počas toho roka a pol celé to “Ja sa mám” u mňa nabralo úplne iný rozmer, a tak je pre mňa celé čoromoro tričkové ešte osobnejšie a mojskejšie. Môj ezo vnútorný hlas hovorí, že to tak malo byť. Tak ja nedbám.

Strih sme opravovali xkrát, kým to bol “on”. Ten strih je to najlepšie zo všetkých najobľúbenejších tričiek, aké som kedy mala. Spojila som všetko príjemno do jedného kusu, nositeľného všetkými spôsobmi, v zime v lete, bársako a aj inak. Až som si prišla otravná, ako som ho cibrila. Som si istá, že sa v týchto nových strihoch budete mať. Že to budete úplne vy. Nepochybujem o tom. Aj vašimi fafrnkami, ktorých k sebe môžete viac alebo menej zladiť.

Je to kolekcia pre všetkých uličníkov a uličnice. Tých, čo sa majú, lebo sú takí aj onakí. Sú svoji a majú srdcia na ľavom mieste. Tam, kde srdce má byť. Pre správňákov a správňačky so špinavými kolenami, beťárky, čo vedia vyliezť na prašiak, loptošov, čo operujú dážďovky. S týmito tričkami sa skáče do kaluží, keď sa zašpinia, je to len originálny vzor a rozhodne nie prúser, je to tričko, ktoré dáva slobodu a nevidieť na ňom kruhy pod pazuchami. Čarovné tričko, ktoré rastie s malým človekom, aby s vami zažilo úplne najviac zážitkov. Oficiálne píšeme, že je na dvaroky, ale istoho človiečik neprerastie aj dlhšie. Veľký zámer, ktorý nám vyšiel. Tričko, v ktorom môžete robiť čokoľvek, o čom si ktokoľvek bude hocičo myslieť, ale vám bude bájo. Budete sa mať... lebo sa máte. Seba, navzájom a dobre.

Ja sa mám, že sa mám, že vás mám, že sa máte.

Ďakujem.

PS: tričko obsahuje 75% slobody, 60% sebalásky a ešte mu ostáva 89% voľného miesta na dotvorenie podľa vášho uváženia (zážitky, uličnícke vymýšľance, smiechy, sopľavé bubliny a spotené vlasy od bláznenia sa) ...že to matematicky nevychádza? Vychádza! Je s prímesou mágie z obnoviteľných zdrojov. Tak.

Vymyslené a vyrobené na Slovensku

95% bavlna a 5% elastan | 180 g./m²

Zrážanlivosť materiálu do 3%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: