Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Hryzátko Ganti - Coral

Neohodnotené
19,90 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Mäkké hryzátko z organickej pleteniny a s dreveným krúžkom je fantastickým kúskom, hračka stimulujúca zmysly najmenších. Dokonale sa hodí do malých detských rúk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mäkké hryzátko z organickej pleteniny a s dreveným krúžkom je fantastickým kúskom, hračka stimulujúca zmysly najmenších. Dokonale sa hodí do malých detských rúk.

Pekný darček pre novorodenca. Všetky hryzátka značky SAGA Copenhagen zodpovedajú normám CE.

Popis produktu:
Farba: Coral
Materiál: Vonkajšia tkanina: 100% organická bavlna - vyrobené zo 62% organicky pestovaného materiálu. Drevo.
Výplň: 100% recyklovaný polyester
Veľkosť: 12 x 12 cm
Certifikácia: OCS - Certifikácia CU 1001165 - CE
Návod na údržbu: Umývanie v rukách. Drevo by malo byť utierané navlhčenou textíliou.
Navrhnuté v Dánsku. Vyrobené v Indii.

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.
Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: