!!Teraz využite kód DOPRAVA ZDARMA!!

Myška, Veľká sestrička Turistka (new)

Neohodnotené
Značka: maileg
38 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Naše myšky sú veľkí dobrodruhovia a radi vyrážajú za novými dobrodružstvami do hôr.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše myšky sú veľkí dobrodruhovia a radi vyrážajú za novými dobrodružstvami do hôr.

S touto novou myšacou kamoškou turistkou je jednoduché zdolať čo i ten najvyšší kopec. Má oblečené modré šaty, kárované tričko a veselú farebnú čelenku. Do hôr si nezabudla vziať aj spacák, v ktorom jej bude pekne príjemne a teplo.

Veľkosť: 12 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Starostlivosť: jemné pranie na max. 30°C, nebieliť, nesušiť

Zloženie: bavlna, výplň polyester

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAILEG (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek dánskeho dizajnu, ktorá bola  inšpirovaná obľúbenými príbehmi detstva. Vnáša do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Ukazuje hravosť a šarm do posledného detailu.

Čarovný svet kde môžu byť zápalkové krabičky postieľkami pre myšky, princezné sú dokonalými spoločníčkami na čaj a dobrodružstvá nájdete na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú všetci kamaráti. Je to aj nadčasový svet plný krásnych doplnkov do interiéru izbičiek či obývačiek, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Myšky majú svoj domček, v ňom s detskými kamarátmi prežívajú príbehy, zariaďujú detailne vypracovaným zariadením každý jeden kútik. Varia, pečú, pripravujú sa na výlety do prírody, na pláž, na posedenie pri vianočnom stromčeku. Najväčšia radosť sa dostaví už len s krásne zabaleným darčekom. Keď použijete krásny baliaci  papier a vrecká od značky Maileg, prvý dojem urobíte rozhodne dokonalý! Papier o dĺžke 10 m je pokrytý jemnými ilustráciami. Zamilujú sa doňho ako deti, tak určite aj mnohí dospelí, a to nielen kvôli vzhľadu, ale tiež kvôli kvalitnému papieru s FSC certifikáciou. Ak darček zabalíte do darčekového vrecúška vytvoríte určite tú najkúzelnejšiu kombináciu!