Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

O Duške a Luške

Neohodnotené
15,90 €
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Poškodený roh knihy!

Detailné informácie

Podrobný popis

Poškodený roh knihy!

Toto je kniha o Duške a Luške v limitovanej edícii [čítaj Limitid edišn] so špeciálnou prílohou pre rodičky a rodičov. O dvojičkách, ktoré zažívajú veci nevídané, stretávajú rôznych ešte nevídanejších tvorov a ľudí. Srandovné príbehy, hašterivých ľúbivých sestier a ich maminke Minke. O zázrakoch. V ktoré sa nedá neveriť. Je to najlepšia knižka o dvojičkách, som si úplne istá. Sorry, bejbs Danka a Janka!

Rozprávkové knižky sú čarovné v tom, že v nich vystupujú čarovné postavy a dejú sa tam čarovné veci. Moja knižka je o tých najčarovnejších bytostiach, aké som kedy stretla. Mojich naozajstných dvojičko-dcérach Duške a Luške.

Už sa mi v živote stalo kadečo. Ale to, že som napísala rozprávkovú knižku, to sa mi stalo prvýkrát. Rozprávkové knižky milujem. Preto nerozumiem, keď niekto tvrdí, že je to literatúra pre deti. Ja predsa nie som dieťa, mám hypotéku! Rozprávkové knižky sú pre všetkých. Malých aj veľkých ľudí. Aspoň táto určite.

Ak si moju knižku kúpite tu na našom eshope, nájdete v nej pribalenú špeciálnu brožúrku s názvom "Žiaden rodič nedokáže dať toľko pochopenia rodičovi, ako dokáže dať len rodič rodičovi" (vždy som bola minimalsitka, aj čo sa názvov týka). Sú to miniblogy na témy všetkých rozprávok, ktoré nájdete v knižke. Moje malé srandy a zamyslenia na témy dôležité. Len u nás! A pssst! Je to len pre dospelákov a dospeláčky.

Súčasťou knižky sú nie len príbehy o týchto sestrách a všetkých ďalších zázračných postavách, ktoré sa im zjavujú. Nájdete v nej na konci každej kapitoly aj pár láskavo-zákerno-spomínaco-prijemnorobiacich otázok pre malých aj veľkých ľudí. Nie sú to otázky obyčajné, sú to otázky, ktoré sa vedia premeniť na čas. Na čas, ktorý strávia spolu malí a veľkí ľudia a ešte im pri tom bude aj krásne. (Až kým rodičia nezgegnú od únavy)

Nuž a čo o knižke povedali hlavné hrdinky a prvé čitateľky? "Knižka je výnimočná, lebo je napísaná podľa naozajstných skutočných dievčat. Skoro všetko, čo je v knižke, je pravda, ale niečo je aj výmysel, aby to bolo napínavejšie. Dozviete sa, aký je to pocit byť zamilovaný. Odkiaľ prichádzajú bábätká, čo sa deje za vašou kuchynskou linkou, keď nie ste doma, aj za gaučom. Aj to, že niektoré susedy klamú. Aj to, že sa dejú zázraky a že poniektoré panie majú vo vlasoch natajňáša veveričku a psice tajne rozprávajú. Aj to, ako je to s Ježiškom a Vianocami. A táto knižka je viac-menej o zázrakoch." (Ela a Matilda)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: