Pura silikónový športový uzáver - aqua Zobraziť väčšie

Pura silikónový športový uzáver - aqua

5,99 €

- +

Pura nikdy neprestáva inovovať svoje produkty a športový uzáver Big Mouth® je jeden z našich najnovších a najinovatívnejších produktov. Našou úlohou bolo vytvoriť systém na pitie, ktorý bude všestranne použiteľný pre malé aj veľké deti, dospelých, ale aj športovcov a pre všetkých tých, ktorí hľadajú pohodlnú, praktickú a zdravú alternatívu k rôznym plastovým vrchnákom.

Any Bottle… Any LidTM – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Športový uzáver je teda kompatibilný so všetkými Pura fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml a 650ml).

Baby Grows… Bottle EvolvesTM – Pura fľaše sa prispôsobujú Vašim potrebám. Nekupujte zakaždým novú fľašu. Jednoducho zmeňte dojčenskú fľašu/fľašu s náustkom/slamkou,… na fľašu so športovým uzáverom tak, že výmeníte len silikónovú časť. Šetrite tak peniaze aj prírodu.

Balenie obsahuje 1 kus Pura Big Mouth® silikónový športový uzáver.

Vhodné pre deti od 3 rokov, alebo deti, ktoré už vedia piť z pohára.

Pura Big Mouth® športový uzáver má spodnú časť na pitie (s malým otvorom eliminujúcim rozliatia a ventilom zabezpečujúcim plynulý tok tekutín) a vrchnák, ktorý je súčasťou uzáveru a preto ho nikdy nestratíte.

Vrchnák výborne tesní a tak môžete fľašu nosiť neobmedzene aj v taške či kabelke.

Vyrobený zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok. Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC a nariadenie EÚ 10/2011. Chránené patentom.

Pura Big Mouth® športový uzáver nie je vhodný na sýtené a horúce nápoje!

  • Pura TERMO fľaša so šport uzáverom 260ml - zelená/aqua
  • Pura TERMO fľaša s náustkom 260ml - aqua
  • Pura dojčenská nerezová fľaša 325ml - ružová
  • Pura dojčenská TERMO fľaša 260ml - zelená/aqua
  • Pura silikónové náustky 2ks - netečúci
  • Pura TERMO fľaša s náustkom 260ml - ružovo/biela
Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov (dozvedieť sa viac).