Pura silikónová slamka - netečúca Zobraziť väčšie

Pura silikónová slamka - netečúca

5,99 €

- +

Prvý čisto silikónový slamkový systém na trhu. Pura slamka je vyrobená zo 100% silikónu medicínskej kvality. Slamka je zložená z dvoch častí, vďaka čomu je možné piť z fľaše dvomi spôsobmi: Použitím oboch častí možno sať slamkou bežným spôsobom (fľaša vo zvislej polohe). Odobratím spodnej časti slamky možno piť z fľaše rovnako ako s použitím náustka (fľaša naklonená hore dnom). V oboch prípadoch je slamka vďaka membráne v hornej časti netečúca a nehrozí žiadne rozliatie.

Any Bottle… Any LidTM – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Slamkový set je teda kompatibilný so všetkými Pura fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml a 650ml).

Baby Grows… Bottle EvolvesTM – Pura fľaše sa prispôsobujú Vašim potrebám. Nekupujte zakaždým novú fľašu. Jednoducho zmeňte dojčenskú fľašu alebo fľašu s náustkom na fľašu so slamkou a neskôr so športovým uzáverom tak, že výmeníte len silikónovú časť. Šetrite tak peniaze aj prírodu.

Balenie obsahuje 1 ks Pura® silikónová slamka. 2 oddeliteľné časti zabezpečujú jednoduchšie čistenie a variabilné použitie – vo zvislej polohe s použitím vnútornej časti slamky, alebo hore dnom ako náustok bez použitia vnútornej časti slamky. Membrána proti rozliatiu.


Pura slamka je ako jediná na trhu je vyrobená zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez akýchkoľvek plastových častí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok.

Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC a nariadenie EÚ 10/2011. Chránené patentom

  • Pura nerezová fľaša so slamkou 325ml - ružovo/biela
  • Pura nerez fľaša so šport uzáver 550ml - ruž/biel
  • Pura dojčenská nerezová fľaša 325ml - aqua
  • Pura dojčenská nerezová fľaša 325ml - ružová
  • Pura TERMO fľaša so šport.uzáverom 475ml - aqua
  • Pura TERMO fľaša so šport.uzáverom 650ml - red
Prezeraním týchto stránok vyjadrujete súhlas s používaním cookies súborov (dozvedieť sa viac).