Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Skladacia veža - Suzy Ultman

Neohodnotené
Značka: vilac
17,90 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Desať kartónových skladacích kociek s krásnymi ilustráciami  Suzy Ultman.

Detailné informácie

Podrobný popis

Desať kartónových skladacích kociek s krásnymi ilustráciami  Suzy Ultman.

Deti sa pri hraní naučia ako poskládať kocky a taktiež niečo o zvieratkách,farbách a počítaní. Táto veža rozvíja  koordináciu ruka-oko a zručnosť detí. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto hračky sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečišťujú pôdu, vodu a vzduch a neplýtvajú energiami.

Rozmery : 14,5x15,5x14,5 cm
Vek :2+
Materiál: kartón
Balenie obsahuje 10  kociek.

Kto je Suzy Ultman?

Suzy Ultman od detstva vytvárala hračky a knižky pre svoju rodinu a priateľov. Rodená rozprávačka, Suzy je tiež ilustrátorkou, produktovú dizajnérkou, tvorkyňou hračiek a knižiek. Vytvára hlavne sofistikované a jednoduché predmety, ktoré ispirují a potešia mladých aj starých.

Suzy vyrástla v Pensylvánii, ale jej život a práca ju priviedli k cestám po svete, nielen ako turistku. Žila v mestách od Los Angeles po Portland, cez more v Amsterdame a potom späť v Bostone. Suzyine poznatky z týchto miest ju výrazne ovplyvňujú v tvorbe, či už ide o skrášlenie vašej knižnice alebo o výzdobu detskej izby, produkty Suzy vychádzajú z malých detailov nášho vnútorného sveta, ktoré nás vedia rozosmiať, ktoré nás spájajú s ľuďmi po celom svete.

Keď práve vo svojej dielni neskladá papier, nedizajnuje textílie alebo nevytvára hračky, nájdete ju v starožitníctvach, v ktorých hľadá poklady, na blšom trhu, alebo v prírode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: