Klip na cumlík - Pale pink
  • Klip na cumlík - Pale pink
  • Klip na cumlík - Pale pink
  • Klip na cumlík - Pale pink

Klip na cumlík - Pale pink

15,90 €
S DPH U vás do 48 hodín
Množstvo
Dostupnosť: Na sklade. Nakúpte aspoň za 60 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Popis produktu

Klieštikový klip je nevyhnutný, ak vaše dieťa používa cumlík a vy musíte rýchlo zabrániť plaču. Spona je ľahko pripevniteľná k oblečeniu alebo podbradníku dieťaťa pomocou spôn. Jednofarebná šnúrka je dodávaná v mnohých farbách. Značka SAGA má vysoké štandardy pre svoje výrobky a všetky upínacie klipy vyhovujú štandardom CE. Všetky svorky majú gumenú slučku pripevnenú na vrchu, takže sa zmestí na všetky typy cumlíkov.

Popis produktu:
Farba: Pale Pink
Materiál: 100% organická bavlna - vyrobený zo 100% organicky pestovaného materiálu, silikónový prsteň, prírodná drevená spona
Veľkosť: 2 x 17 cm
Certifikácia: certifikovaná OCS - certifikovaná CU 1001165
Návod na údržbu: ručné pranie

Navrhnuté v Dánsku. Vyrobené v Indii.

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.
Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu
 

Klieštikový klip je nevyhnutný, ak vaše dieťa používa cumlík a vy musíte rýchlo zabrániť plaču. Spona je ľahko pripevniteľná k oblečeniu alebo podbradníku dieťaťa pomocou spôn. Jednofarebná šnúrka je dodávaná v mnohých farbách. Značka SAGA má vysoké štandardy pre svoje výrobky a všetky upínacie klipy vyhovujú štandardom CE. Všetky svorky majú gumenú slučku pripevnenú na vrchu, takže sa zmestí na všetky typy cumlíkov.

Popis produktu:
Farba: Pale Pink
Materiál: 100% organická bavlna - vyrobený zo 100% organicky pestovaného materiálu, silikónový prsteň, prírodná drevená spona
Veľkosť: 2 x 17 cm
Certifikácia: certifikovaná OCS - certifikovaná CU 1001165
Návod na údržbu: ručné pranie

Navrhnuté v Dánsku. Vyrobené v Indii.

Saga je starodávny severský spôsob rozprávania príbehov a znamená príbeh o živote a rodine. Saga Copenhagen sa stala hlavnou súčasťou príbehu rodiny, kde je spolupráca naprieč generáciami spojená s tvorivosťou a je dôležitou súčasťou DNA rodiny.
Posolstvom firmy Saga Copenhagen je udržateľnosť výrobkov a viera, že dokážu svojim konaním pomôcť a mnohým iným zmeniť rodinu, svet a budúce generácie. Saga Copenhagen pomáha malému dieťaťu získať najlepší štart do života, zabezpečuje udržateľnú kvalitu zdravia a pohody a zároveň sa stará o svet a životné prostredie. V spoločnosti Saga Copenhagen sa snažia byť čo najekologickejší. Je to o našich deťoch a ich budúcnosti, ale tiež o prevzatí zodpovednosti a zmene sveta, ktorý nechávame pre naše deti. Z tohto dôvodu je pre nich dôležité, aby boli od začiatku certifikovaní GOTS.

Jemné farby, hladký, mäkký materiál a minimalistický dizajn vytvárajú bezpečné a vyvážené prostredie, ktoré deti potrebujú, aby sa rozvíjali správnym tempom a vyrastali šťastne. Nie je to len vizuálne vyjadrenie ich výrobkov, ktoré považujú za dôležité pre zdravie a bezpečnosť našich detí; materiály boli tiež dôkladne zvážené. Ich veľká vášeň pre textil vysokej kvality je prioritnou záležitosťou.

Saga Copenhagen sa na podpore a udržateľnosti realizuje prostredníctvom organizácie Tree-Nation. Za každú predanú objednávku zasadia strom. Vlastne aj my v Bubliboome aj vy kúpou produktu od Saga Copenhagen vysadíte svoj vlastný strom v lese SAGA. V snahe vyrovnať náš CO2 sa Saga spojila so spoločnosťou Tree-Nation, aby podporili ich úsilie v oblasti lesného hospodárstva. Viac sa dozviete tu
 

saga copenhagen
09909

Špecifické referencie

Mohlo by sa vám tiež páčiť...