Koláčová - Drzé decko (Ľúbite ma)
  • Koláčová - Drzé decko (Ľúbite ma)
  • Koláčová - Drzé decko (Ľúbite ma)
  • Koláčová - Drzé decko (Ľúbite ma)

Koláčová - Drzé decko (Ľúbite ma)

21,00 €
S DPH
Množstvo
Dostupnosť: Vypredané

Popis produktu Nebudeme si klamať. Občas sú tie naše deti...ako to slušne povedať. Náročnejšie, než by sme čakali.Po všetkých prúseroch, natretých gaučoch krémom na prdelku, skokoch do mlák v bielych pančuškách cestou na babičkine okrúhle narodeniny, pokreslených stenách v novom byte, zatajených pätorkách, pokarhaniach riaditeľom školy...si aj tak vždy uvedomíme (po dvoch pohároch červeného), že ich milujeme najviac na svete.Je dobré, keď nám tento ľúbezný fakt pripomína nápis na malom darebákovi. Aj tak ich ľúbime...najviac na svete. Držte sa!
Nebudeme si klamať. Občas sú tie naše deti...ako to slušne povedať. Náročnejšie, než by sme čakali.Po všetkých prúseroch, natretých gaučoch krémom na prdelku, skokoch do mlák v bielych pančuškách cestou na babičkine okrúhle narodeniny, pokreslených stenách v novom byte, zatajených pätorkách, pokarhaniach riaditeľom školy...si aj tak vždy uvedomíme (po dvoch pohároch červeného), že ich milujeme najviac na svete.Je dobré, keď nám tento ľúbezný fakt pripomína nápis na malom darebákovi. Aj tak ich ľúbime...najviac na svete. Držte sa!
05896
0001-01-01

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: