Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Zápisník - Panda

Neohodnotené
Značka: petit monkey
13,95 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Tento dizajnový zápisník vám poslúži na zaznamenanie všetkých vašich myšlienok, nápadov a zážitkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento dizajnový zápisník vám poslúži na zaznamenanie všetkých vašich myšlienok, nápadov a zážitkov. 

Zápisník má 192 linajkových strán a stužku, ktorú využijete ako záložku. Na konci zošita nájdete 12 milých nálepiek v rovnakom dizajne ako obal zápisníka.

V rovnakom dizajne viete doladiť aj ceruzky a fixky.

Rozmery: 18 x 12,8 cm

Ilustrácia: Suzy Ultman

Kto je Suzy Ultman?

Suzy Ultman od detstva vytvárala hračky a knižky pre svoju rodinu a priateľov. Rodená rozprávačka, Suzy je tiež ilustrátorkou, produktovú dizajnérkou, tvorkyňou hračiek a knižiek. Vytvára hlavne sofistikované a jednoduché predmety, ktoré ispirují a potešia mladých aj starých.

Suzy vyrástla v Pensylvánii, ale jej život a práca ju priviedli k cestám po svete, nielen ako turistku. Žila v mestách od Los Angeles po Portland, cez more v Amsterdame a potom späť v Bostone. Suzyine poznatky z týchto miest ju výrazne ovplyvňujú v tvorbe, či už ide o skrášlenie vašej knižnice alebo o výzdobu detskej izby, produkty Suzy vychádzajú z malých detailov nášho vnútorného sveta, ktoré nás vedia rozosmiať, ktoré nás spájajú s ľuďmi po celom svete.

Keď práve vo svojej dielni neskladá papier, nedizajnuje textílie alebo nevytvára hračky, nájdete ju v starožitníctvach, v ktorých hľadá poklady, na blšom trhu, alebo v prírode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: