Bábiky, Figúrky, Plyšáky

U nás nájdete bábiky vyrobené s láskou.

Textilné (látkové), bavlnené, časté veľmi ľahučké a hebké, preto vhodné už pre tie najmenšie detičky. V ponuke sú aj doplnky v podobe oblečenia pre bábiky, pre myšky aj zajačikov, ale aj iné komponenty.

Veľkej obľube sa tešia bábiky-postavičky z kolekcie Arty toys a Tinyly. Na hranie, snívanie a vytváranie imaginárnych svetov. Figúrke sa dá mierne pohybovať hlavou a rukami, predmety vytiahnuť a prekladať z jednej dlane do druhej. Často ju v balení sprevádza ďalší malý neobyčajný spoločník.

Súčasťou takmer každej detskej izbičky je domček pre bábiky, myšky, či iné milé postavičky. U nás ponúkame domčeky vyrobené z dreva aj z tvrdého kartónu. Nábytok aj celé zariadenie pre mini izbičky do domčkeko. Miniatúrne kúsky, ktoré správne dokreslia atmosféru domova pre obľúbené hračky.

Kočáriky pre bábiky vyberáme naozaj precízne. Len kvalitné materiály, pre bábiky, ale aj pre naše a vaše obľúbené myšičky.

Objavíte u nás aj plyšákov, milých mojkáčov, maňušky a najmä rôzne zvieratká aj dinosaurov. Maličkosti, ktoré pre detičky znamenajú veľa!

Aktívne filtre