DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

Autíčko Crazy Motors - Shark N´Go

Neohodnotené
Značka: djeco
8,90 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Mestské autíčko s figúrkou od Djeco. Kde sa zjavia plutvy Nadupaného Žraloka, tam to škrípe. Cvaká zubami, až je modrý v ksichte. Poznávací znak: čierne plutvy. Má kovovú konštrukciu, mäkké perovanie na hladkú jazdu, gumené pneumatiky, karosériu s plastovými detailmi a metalízou. Figúrke sa dá otáčať hlavou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mestské autíčko s figúrkou.

Kde sa zjavia plutvy Nadupaného Žraloka, tam to škrípe. Cvaká zubami, až je modrý v ksichte. Jeho poznávací znak sú čierne plutvy. Figúrka sa nedá vybrať z auta, dá sa jej otáčať hlavou, aby mala ostatných pod dohľadom.

Konštrukcia auta je kovová, odolná proti nárazom. S pôsobivými aj bláznivými líniami karosérie sa prelínajú nápadné detaily z plastu. Šialený dizajn dotvára metalíza. Podvozok má mäkké perovanie na hladkú jazdu a hojdavý efekt a gumené pneumatiky na úžasné manévre.

Crazy Motors - Uletené autíčka je kolekcia s plnými obrátkami. Obsahuje pretekárske delá aj mestské vozidlá a doplnky, ktoré vám umožnia úplne sa ponoriť do tejto nenormálnej kolekcie. Vznikla z myšlienky vytvoriť pretekárov a vodičov a následne jedinečné autá, ktoré sú výrazom ich výstrednej osobnosti. Tieto zberateľské kúsky zaručene potešia!

Balené v lepenkovej škatuľke s okienkom z priehľadnej fólie.

Obsah: 1 autíčko + 1 figúrka (prilepená).

Odporúčaný vek: 3 - 9 rokov.

Rozmery: 7,5 x 4,3 x 4 cm. Rozmery balenia: 12 x 8 x 6 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Auto
Vek: vek od 3 rokov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.