Výhody registrácie a newsletter

V Bubliboome sa stále niečo pekné deje. A my vám to radi prezradíme. Stačí nám váš súhlas a email, aby sme vám všetky novinky mohli včas oznámiť.

Môžete sa tešiť na exkluzívnej zľavové kupóny, ktoré sa objavia len vám, budete medzi prvými vedieť o pripravovaných novinkách, prezradíme niečo z nášho zákulisia.

Možno vás potešia aj pozvánky na súkromné nákupné akcie.

Raz za čas Vám príde od nás e-mail so zaujímavým článkom, editoriál alebo aj zaujímavý rozhovorom s inšpiratívnym človekom.

Registrujte sa v našom e-shope, zadajte si povolené zasielanie newsletteru alebo sa zaregistrujte iba na odber newslettera. Zaregistrujte sa u nás a hneď pri prvom nákupe vám darujeme 10% zľavu.

Ďakujeme a tešíme sa, že budeme mať k sebe blízko.

Darčeková poukážka

My v Bubliboome vám radi poradíme s výberom konkrétneho darčeka, osobne aj online. No môžete to vyriešiť aj inak – darčekovou poukážkou. Nelámte si hlavu s výberom! Obdarujte svojich milých poukážkou a oni si u nás určite vyberú, čo im je najbližšie.

Po objednávke darčekovej poukážky a jej úhrade (platba kartou alebo prevodom) vám ju pošleme na váš e-mail. Môžete si ju ihneď vytlačiť a vpísať do nej ešte osobné venovanie, alebo ju prepošlite e-mailom obdarovanému. Spolu s ním dostanete unikátny kód a dobu platnosti poukazu (6 mesiacov). Tieto informácie vyplníte na poukaz alebo pošlete obdarovanému.

A je to, darček je hotový!

Vernostný program

Bubliboom je najmä o vás. Tešíme sa z každého vášho nákupu. Je odmenou za našu prácu a vynaloženú energiu. O to viac nám robí radosť, keď sa k nám opakovane vraciate nakupovať. Preto sme pre vás pripravili vernostný program, s ktorým bude váš nákup v Bubliboome ešte príjemnejší.

Registrácia prebieha v predajni v Bubliboome a vy získate vernostnú kartičku. Ihneď potom môžete nakupovať s výhodami:

3% ZĽAVA získate automaticky pri registrácii do klubu Bubliboom; platí pri každom ďalšom nákupe

5% ZĽAVA získate pri objeme nákupov v hodnote nad 1000 €

7% ZĽAVA získate pri objeme nákupov v hodnote nad 2000 €

10% ZĽAVA na hračky získate jednorázovo v deň narodenín Vášho dieťaťa

Momentálne sa vzťahuje len na nákup v kamennej predajni Bubliboome.

Vernostný systém pre vaše online nákupy priravujeme. Vernostnú zľavu vám však radiuplatníme aj pri internetovom nákupe s osobným odberom v Bubliboome, prosím napíšte to do poznámky k objednávke.