images

Sme takí, akí sme. Snažíme sa nachádzať výnimočnosť v obyčajných dňoch. Máme radi spontánne výlety aj lenivé rána v posteli. Máme radi prírodné materiály, ktoré lákajú na dotyk. Hračky, ktoré podnecujú kreativitu a nechávajú na plné obrátky pracovať detskú fantáziu. 

Bubliboom je hračkárstvo

Je to tiež dizajnový obchodík s oblečením pre drobcov aj mamy, s doplnkami do detských izbičiek a drobnosťami, ktoré dotvárajú detský svet.

Založili sme ho pred šiestimi rokmi na žilinskom Bulvári a odvtedy rastie, dozrieva a mení sa spolu s nami.

Každý jeden produkt, ktorý nájdete v drevených domčekoch v obchodíku či na e-shope, sme si vybrali my sami. Prešiel nám pod rukami a stojíme si za ním. Hračky i oblečenie prioritne vyhľadávame od lokálnych výrobcov. Podporujeme tvorcov, ktorým nie je cudzia ohľaduplnosť k našej planéte, ktorí dodržiavajú etické pracovné podmienky.

Veríme, že je to v každom tričku či v každej jednej hračke cítiť.

A verte, že obklopiť sa krásou, kvalitnými kúskami, ktoré poslúžia a ešte ich podedia súrodenci či menší kamaráti, je návykové.

Venované nám všetkým.

Deťom.
Mamám a otcom.
Ženám.

Bubli tím

Katka Je kreatívnou dušou obchodu Bubliboom, sype nápady, naháňa novinky. Organizuje každodenný chod kamennej predajne i e-shopu.
Mirka Pravá ruka rodinného tímu, ktorá miluje poriadok a z kamenného obchodu odprevádza šťastných zákazníkov.
Dadka Vždy dobre naladená a s úžasným prehľadom o detských knižkách (dotkine knižky). Poradí s výberom hračky či oblečenia. Ak však chcete odísť z Bubliboomu s dobrou detskou knihou, opýtajte sa našej Dady.

Tí, čo sú v tom s nami 

PyppoNáš dvorný grafik. Inšpiratívny človek, ktorý stojí za naším logom i celkovou vizuálnou identitou.
Katka Kupčáková Luciaková Kamarátka z detstva, architektka a interiérová dizajnérka z nasatelier.sk. Svojím návrhom dokonale zhmotnila našu predstavu o obchode.
Martina Bajánková Kreatívna žena, mama a majiteľka značky yako.yako. Pripravuje pre nás produktové fotky. Spája nás vizuálny súlad a debaty o našich “malých” biznisoch.