Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Domino - Malé zvieratká

Neohodnotené
Značka: djeco
11,90 €
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Domino s roztomilými ilustráciami zvieratiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domino s roztomilými ilustráciami zvieratiek.

Úlohou je prikladať k sebe rovnaké diely. Diely sú obojstranné, na rubovej strane sú kvetinky v počte 1 až 6. Domino je klasická edukačná hra podporujúca pozorovaciu schopnosť a počítanie. Vyrobené z pevného kartónu s ekologickým certifikátom FSC®. Balené v škatuli s povrazom na nosenie.

Obsah: 28 obojstranných dielov

Odporúčaný vek: 3+ rokov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.