DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

Koláž - Hebké výtvory

Neohodnotené
Značka: djeco
14,50 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Kreatívna sada od Djeco pre batoľatá. Koláž s filcovými samolepkami. Dieťa doplní 4 obrázky s obrysmi zvieratiek farebnými filcovými samolepkami geometrických tvarov. Výsledkom budú 4 hebké obrázky motýľa, húsenice, slimáka a lienky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kreatívna sada pre batoľatá. Koláž s filcovými samolepkami.

Dieťa doplní 4 obrázky s obrysmi zvieratiek farebnými filcovými samolepkami geometrických tvarov. Výsledkom budú hebké obrázky motýľa, húsenice, slimáka a lienky. Tvorbou prevedie obrázkový návod.

Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.

Obsah: 4 obrázky na dotvorenie, 72 ks filcových samolepiek (6 farieb), obrázkový návod.

Odporúčaný vek: 18+ mesiacov.

Rozmery obrázkov: 20 x 20 cm. Rozmery balenia: 23 x 23 x 4 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.