Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Môj prvý zajačik - Dusty Rose

Neohodnotené
Značka: maileg
25 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Chcete mať pre svojho drobca pamätnú hračku alebo hľadáte milý darček pri narodení dieťatka?

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete mať pre svojho drobca pamätnú hračku alebo hľadáte milý darček pri narodení dieťatka?

Máme pre vás tip na krásneho zajačika, ktorý je vyrobený z mäkkulinkého materiálu a okolo krku ma uviazanú farebnú stužku. Je zabalený v papierovej dekoračnej krabičke, do ktorej si po jej otvorení viete zapísať dôležité informácie o narodení dieťatka.

Rozmery: 9.5cm x 18 cm

Vhodné od narodenia

Starostlivosť: jemné pranie na max. 30 st.

Materiál: polyerster, výplň: recyklovaný polyester

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAILEG (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek dánskeho dizajnu, ktorá bola  inšpirovaná obľúbenými príbehmi detstva. Vnáša do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Ukazuje hravosť a šarm do posledného detailu.

Čarovný svet kde môžu byť zápalkové krabičky postieľkami pre myšky, princezné sú dokonalými spoločníčkami na čaj a dobrodružstvá nájdete na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú všetci kamaráti. Je to aj nadčasový svet plný krásnych doplnkov do interiéru izbičiek či obývačiek, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Myšky majú svoj domček, v ňom s detskými kamarátmi prežívajú príbehy, zariaďujú detailne vypracovaným zariadením každý jeden kútik. Varia, pečú, pripravujú sa na výlety do prírody, na pláž, na posedenie pri vianočnom stromčeku. Najväčšia radosť sa dostaví už len s krásne zabaleným darčekom. Keď použijete krásny baliaci  papier a vrecká od značky Maileg, prvý dojem urobíte rozhodne dokonalý! Papier o dĺžke 10 m je pokrytý jemnými ilustráciami. Zamilujú sa doňho ako deti, tak určite aj mnohí dospelí, a to nielen kvôli vzhľadu, ale tiež kvôli kvalitnému papieru s FSC certifikáciou. Ak darček zabalíte do darčekového vrecúška vytvoríte určite tú najkúzelnejšiu kombináciu!