DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

20 omaľovaniek v krabici - Oceán

Neohodnotené
Značka: djeco
7,50 €
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Maľovanky v dávkovacej krabičke od Djeco pre predškolákov. Krabica obsahuje 20 ilustrovaných hárkov s motívmi oceánu, 10 maľovaniek a 10 maľovankových hier. Dieťa vytiahne hárok cez výrez na krabici a odtrhne ho. Prekvapenie, je to maľovanka alebo maľovanková hra (napr. hľadanie rozdielov).

Detailné informácie

Podrobný popis

Maľovanky v dávkovacej krabičke pre predškolákov. Krabica obsahuje 20 ilustrovaných hárkov s motívmi oceánu, 10 maľovaniek a 10 maľovankových hier. Dieťa vytiahne hárok cez výrez na krabici a odtrhne ho. Prekvapenie, je to maľovanka alebo maľovanková hra (napr. hľadanie rozdielov).

Ilustrácie: Muriel Kerba.

Vyrobené z papiera a lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.

Obsah: 10 maľovaniek a 10 maľovankových hier v 1 krabičke

Odporúčaný vek: 3 - 6 rokov.

Rozmery maľovaniek: 20 x 20 cm. Rozmery škatule: 23 x 23 x 2 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Omaľovanky a šablóny
Vek: vek od 3 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.