Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Baby Bali

Neohodnotené
Značka: djeco
17,50 €
vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Motorická hračka pre tých najmenších. Precvičte pršteky správnym úchopom. Malé guličky vo vnútri budú pri pohybe vydávať hrkajúci zvuk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorická hračka pre tých najmenších. Precvičte pršteky správnym úchopom. Malé guličky vo vnútri budú pri pohybe vydávať hrkajúci zvuk.

Vhodné pre deti od cca 3 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.