Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Dáždnik - Vesmír

Neohodnotené
Značka: djeco
10,50 €
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

S týmto krásnym dáždnikom sa budeš na sychravé a daždivé počasie tešiť- je plný tvojich obľúbených vesmírnych dopravných prostriedkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

S týmto krásnym dáždnikom sa budeš na sychravé a daždivé počasie tešiť- je plný tvojich obľúbených vesmírnych dopravných prostriedkov.

Palicový dáždnik je z priehľadného plastu. Konštrukcia je kovová, rúčka plastová. Otvára sa manuálne.

Rozmery: 70 (priemer) x 68 (výška) cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.