Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Detská kolobežka Highwaykick 3 LED - Ash

Neohodnotené
Značka: scoot & ride
99,95 €
vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detská kolobežka Scoot & Ride optimálna kolobežka pre aktívne deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská kolobežka Scoot & Ride optimálna kolobežka pre aktívne deti.

Highwaykick 3 LED je najnovšia verzia inovatívnej trojkolesovej balančnej kolobežky od rakúskej značky SCOOT&RIDE, ktorá je vylepšená o LED kolieska, ktoré počas jazdy svietia. Nová kolekcia je ladená do štýlovej čiernej a pastelovej farby. Ideálne pre aktívne deti od cca 3 rokov do výšky 130 cm, t. j. do cca 7 rokov.

Rastie spolu s vaším dieťaťom. Ľahká a veľmi ľahko ovládateľná vďaka výškovo nastaviteľnej hliníkovej rukoväti. Dokonale vyvážená, stabilná a bezpečná na používanie. Vďaka inovatívnej možnosti sklopiť rukoväť (v priebehu niekoľkých sekúnd, bez použitia náradia, stlačením tlačidla) je kolobežka veľmi pohodlná na prepravu a prenášanie.

Highwaykick 3 LED je vybavená revolučným patentovaným systémom bezpečnostnej podložky, t. j. špeciálnou výsuvnou širokou podložkou umiestnenou v spodnej časti prednej časti kolobežky, ktorá okrem iného zabraňuje prevráteniu na nerovnom teréne alebo zaseknutiu kolies.

Zvýšená stabilita vďaka zámku riadidiel Highwaykick 3 LED je vybavená zámkom riadidiel, ktorý znemožňuje zatáčanie pomocou rovnováhy tela - kolobežka je stále len rovno. To je užitočné najmä vo fáze učenia sa jazdy na kolobežke.

Scoot & Ride učí deti rovnováhe a obratnosti, buduje sebadôveru a zlepšuje motorické zručnosti. Predovšetkým je to skvelá zábava na dlhé hodiny. Kolobežka Scoot & Ride Highwaykick 3 LED sa stane obľúbeným a veľmi štýlovým kamarátom vášho dieťaťa na dlhé roky! Kolobežka Scoot & Ride Highwaykick bola vyvinutá v súlade s prísnymi medzinárodnými normami bezpečnosti a kvality.

Je zabalená v kartónovej škatuli, takže je ideálna ako darček.

Odporúčaný vek dieťaťa: 3 - 7 rokov
Navrhovaná výška dieťaťa: 96 - 130 cm
Maximálne zaťaženie: do 50 kg
Hmotnosť výrobku: 2,6 kg
Nastavenie výšky rukoväte: 62 - 82 cm
Materiál: hliník a plast
Farba: béžová platforma s čiernou rukoväťou a čiernymi lemami
Dve predné kolieska z vysoko odolného materiálu, ktorý absorbuje nárazy a zabezpečuje stabilitu a pohodlie
Zadné koleso s blatníkom a ľahko použiteľnou brzdou
Biele LED osvetlenie na kolesách
Protišmyková plošina
Výškovo nastaviteľná rukoväť
Ľahká hliníková rukoväť s pohodlnými držadlami proti pošmyknutiu
Robustná konštrukcia
Patentovaný systém bezpečnostných podložiek
Rýchly skladací mechanizmus bez použitia náradia
Žiadne ostré hrany a rohy, ktoré sú pre dieťa nebezpečné

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Rakúska spoločnosť Scoot & Ride® je jedna z najpokrokovejších spoločností na svete zaoberajúca sa odrážadlami a kolobežkami pre deti.

V roku 2010 sa zakladatelia spoločnosti Scoot & Ride® rozhodli realizovať svoje sny – vytvoriť dizajnové produkty pre deti. A to sa im naozaj darí, pretože od roku 2013 získali mnoho ocenení za svoje produkty. V súčasnosti sa výrobky Scoot & Ride® predávajú už v 61 krajinách sveta.

Najznámejšie a zákazníkmi obľúbené sú trojkolesové kolobežky/odrážadlá 2v1 Highwaykick, ktoré rastú s dieťaťom a budú dobre fungovať od 1 roka do približne 5 rokov. Z jedného produktu tak môžete vytvoriť skúter s možnosťou jazdy v sede, nižší skúter pre menšie deti a vyšší skúter pre staršie deti. Detská kolobežka Highwaykick 3 je optimálna pre staršie aktívne deti od cca 3 rokov do výšky 130 cm, t. j. do cca 7 rokov. Ľahká a veľmi ľahko ovládateľná vďaka výškovo nastaviteľnej hliníkovej rukoväti. Dokonale vyvážená, stabilná a bezpečná na používanie. Detská prilba na odrážadlo, kolobežku je optimálna pre bezpečnosť detí. Je veľmi ľahká (váži len 240 g!), inovatívna a štýlová.