DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

Farbičky pre drobcov

Neohodnotené
Značka: djeco
10,50 €
Skladom
Možnosti doručenia

Farbičky pre drobcov sú určené pre prvé kreslenie a vyfarbovanie. Svieže farby a veselý puntíkový dizajn sa im bude páčiť. Ceruzky majú ergonomický trojhranný tvar. Okrem tvaru sú aj veľkosťou prispôsobené tak, aby sa v drobnej rúčke dobre držali. Hurá do kreslenia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Farbičky pre drobcov sú určené pre prvé kreslenie a vyfarbovanie. Svieže farby a veselý puntíkový dizajn sa im bude páčiť. Ceruzky majú ergonomický trojhranný tvar.

Okrem tvaru sú aj veľkosťou prispôsobené tak, aby sa v drobnej rúčke dobre držali. Hurá do kreslenia!

Obsah: 8 farbičiek

Odporúčaný vek: 18m+

Rozmery balenia: 11 x 12,2 x 1,3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Fixky, perá, ceruzky, voskovky a iné potreby
Vek: vek od 18 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.