DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

Magické pero Steve

Neohodnotené
Značka: djeco
2,50 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Magické pero s neviditeľným atramentom na písanie tajných správ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magické pero s neviditeľným atramentom na písanie tajných správ.

Neviditeľný atrament sa ukáže len pod UV svetlom. Vo vrchnáku pera je UV svetlo, ktoré sa dá zapnúť a vypnúť. Batérie sú súčasťou balenia. Písanie skrytých správ je zábava!

Magické pero s neviditeľným atramentom na písanie tajných správ. Potlač pera s motívom morských pirátov podčiarkuje dobrodružnosť písania tajných správ.

Obsah: 1 pero s neviditeľným atramentom a UV svetlom vo vrchnáku, tlačidlo na vypnutie/zapnutie svetla, 3 x LR44 HD batérie

Odporúčaný vek: 8+ rokov

Rozmery: 13 x 0,5 (priemer) cm

Rozmery balenia: 6,5 x 15 x 1 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Podľa veku: vek od 8 rokov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO Kvalitné hračky z Francúzska. Toto je príbeh rodinného podniku, ktorý po mame prevzal syn. Je to nadčasová firma, ktorej najvyššími hodnotami sú kreativita, smelosť a vášeň.

Príbeh značky Djeco Véronique Michel-Dalès svoju malú firmu založila v roku 1954, v čase, keď sa len málo žien odhodlalo na takéto dobrodružstvo. V roku 1989 sa ho ujal jej syn. V roku 1997 navrhol kolekciu vzdelávacích hračiek, ktorá bola jedinečná svojim umeleckým spracovaním.

Spočiatku tvorili sortiment: drevené a kartónové skladačky/puzzledrevené a magnetické hračky, neskôr pribudli kartové a spoločenské hry.

V roku 2007 prišla revolúcia v podobe kreatívnych sád. V roku 2011 boli uvedené na trh figúrky Arty toys s nevídaným výzorom. Odvtedy pravidelne vznikajú nové umelecké kolekcie, ktoré si zakladajú na grafike, dizajne a estetike.