DOPRAVA nad 70 EUR ZADARMO

Myška, Zúbková víla v krabičke (dievčatko)

Novinka BUBLITIP
Neohodnotené
Značka: maileg
32,50 €
Skladom (>3 ks)
Možnosti doručenia

Veríte na zúbkovú vílu? Pssst...áno, toto je myšacia zúbková víla, zberateľka mliečnych zúbkov :) Myšička v zápalkovej krabičke, ktorá ochráni sny svojmu malému i veľkému majiteľovi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veríte na zúbkovú vílu? Pssst...áno, toto je myšacia zúbková víla, zberateľka mliečnych zúbkov :) Myšička v zápalkovej krabičke, ktorá ochráni sny svojmu malému i veľkému majiteľovi. V ruke drží kúzelnú paličku, s ktorou Vám pričaruje malú odmenu za každý vypadnutý zúbok. 

V balení je aj plechová nádobka v tvare srdiečka na uchovávanie zúbkov.

Výrobca: Maileg

Balenie obsahuje zápalkovú krabičku s myškou vo veľkosti 11cm. Myška je ušitá z kvalitných látok (bavlna a polyester).

Údržba: prať na max. 30°C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAILEG (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek dánskeho dizajnu, ktorá bola  inšpirovaná obľúbenými príbehmi detstva. Vnáša do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Ukazuje hravosť a šarm do posledného detailu.

Čarovný svet kde môžu byť zápalkové krabičky postieľkami pre myšky, princezné sú dokonalými spoločníčkami na čaj a dobrodružstvá nájdete na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú všetci kamaráti. Je to aj nadčasový svet plný krásnych doplnkov do interiéru izbičiek či obývačiek, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Myšky majú svoj domček, v ňom s detskými kamarátmi prežívajú príbehy, zariaďujú detailne vypracovaným zariadením každý jeden kútik. Varia, pečú, pripravujú sa na výlety do prírody, na pláž, na posedenie pri vianočnom stromčeku. Najväčšia radosť sa dostaví už len s krásne zabaleným darčekom. Keď použijete krásny baliaci  papier a vrecká od značky Maileg, prvý dojem urobíte rozhodne dokonalý! Papier o dĺžke 10 m je pokrytý jemnými ilustráciami. Zamilujú sa doňho ako deti, tak určite aj mnohí dospelí, a to nielen kvôli vzhľadu, ale tiež kvôli kvalitnému papieru s FSC certifikáciou. Ak darček zabalíte do darčekového vrecúška vytvoríte určite tú najkúzelnejšiu kombináciu!