Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Maileg, Umývadlo so zrkadlom, Dark Powder

Neohodnotené
Značka: maileg
35 €
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Na správnom kráľovskom zámku nemôze chýbať načančaná kúpeľňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na správnom kráľovskom zámku nemôze chýbať načančaná kúpeľňa.

Myšičkám v nej nemôže nič chýbať a preto si dali vyrobiť toto parádne umývadlo so skrinkou na všetky myšacie drobnosti. Jeho súčasťou je aj veľké zrkadlo.

Materiál: kov

Rozmery: 15 x 6,5 cm

Starostlivosť: povrchové čistenie mokrou handričkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAILEG (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek dánskeho dizajnu, ktorá bola  inšpirovaná obľúbenými príbehmi detstva. Vnáša do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Ukazuje hravosť a šarm do posledného detailu.

Čarovný svet kde môžu byť zápalkové krabičky postieľkami pre myšky, princezné sú dokonalými spoločníčkami na čaj a dobrodružstvá nájdete na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú všetci kamaráti. Je to aj nadčasový svet plný krásnych doplnkov do interiéru izbičiek či obývačiek, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Myšky majú svoj domček, v ňom s detskými kamarátmi prežívajú príbehy, zariaďujú detailne vypracovaným zariadením každý jeden kútik. Varia, pečú, pripravujú sa na výlety do prírody, na pláž, na posedenie pri vianočnom stromčeku. Najväčšia radosť sa dostaví už len s krásne zabaleným darčekom. Keď použijete krásny baliaci  papier a vrecká od značky Maileg, prvý dojem urobíte rozhodne dokonalý! Papier o dĺžke 10 m je pokrytý jemnými ilustráciami. Zamilujú sa doňho ako deti, tak určite aj mnohí dospelí, a to nielen kvôli vzhľadu, ale tiež kvôli kvalitnému papieru s FSC certifikáciou. Ak darček zabalíte do darčekového vrecúška vytvoríte určite tú najkúzelnejšiu kombináciu!