Objednávky nad 70€ doručíme ZADARMO

Plážový set pre myšku - set do piesku

Neohodnotené
Značka: maileg
18,50 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Keď sa naše myšky vyberú na letnú dovolenku, nemôžu zabudnúť na hračku do piesku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď sa naše myšky vyberú na letnú dovolenku, nemôžu zabudnúť na hračku do piesku. 

Tento set na pláž je ideálny pre všetky myšacie deti - samozrejme vo veľkosti akurát pre myšky. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka a miniatúrna hračka do piesku. A teraz už len hurá k vode a poďme stavať tie najkrajšie hrady z piesku a budovať vodné cesty.

Rozmery: 7 x 9 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

Starostlivosť: povrchové čistenie mokrou handričkou

Materiál: kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MAILEG (vyslovuje sa My’lye) je značka pôvabných hračiek dánskeho dizajnu, ktorá bola  inšpirovaná obľúbenými príbehmi detstva. Vnáša do každodenných okamihov rozmar rozprávky a pomáhajú deťom preskúmať čistý a jednoduchý zázrak fantázie. Ukazuje hravosť a šarm do posledného detailu.

Čarovný svet kde môžu byť zápalkové krabičky postieľkami pre myšky, princezné sú dokonalými spoločníčkami na čaj a dobrodružstvá nájdete na priateľskej prechádzke lesom. Je to svet, v ktorom sú všetci kamaráti. Je to aj nadčasový svet plný krásnych doplnkov do interiéru izbičiek či obývačiek, ktoré sa budú zbierať, uchovávať a zdieľať s priateľmi a rodinou po celé generácie. Myšky majú svoj domček, v ňom s detskými kamarátmi prežívajú príbehy, zariaďujú detailne vypracovaným zariadením každý jeden kútik. Varia, pečú, pripravujú sa na výlety do prírody, na pláž, na posedenie pri vianočnom stromčeku. Najväčšia radosť sa dostaví už len s krásne zabaleným darčekom. Keď použijete krásny baliaci  papier a vrecká od značky Maileg, prvý dojem urobíte rozhodne dokonalý! Papier o dĺžke 10 m je pokrytý jemnými ilustráciami. Zamilujú sa doňho ako deti, tak určite aj mnohí dospelí, a to nielen kvôli vzhľadu, ale tiež kvôli kvalitnému papieru s FSC certifikáciou. Ak darček zabalíte do darčekového vrecúška vytvoríte určite tú najkúzelnejšiu kombináciu!