DOPRAVA ZADARMO NAD 70 EUR

#MÔJDEŇ: Tatiana, mama Vanesky a influencerka

bubliLove Mama, podnikateľka, fashion diva, influencerka. Tatianu Židekovú vám asi tiež netreba špeciálne predstavovať. Mnohí jej život sledujeme cez sociálne siete, inšpiruje nás outfitmi, cvičením, aktívnym životným štýlom, dizajnovým domovom. My ju poznáme už aj trochu offline. Ako usmiatu maminu, ktorá k nám príde kúpiť darček pre Vanes, vždy je nesmierne milá a pozitívne naladená. Veľmi sa  tešíme, že prijala pozvanie do nášho miniseriálu a porozprávala nám, ako vyzerajú jej dni. 

Tatiana, mama Vanesky a influencerka 

Ako vyzerajú tvoje rána? Bez čoho si nevieš predstaviť začať deň?

Naše rána sú veľmi rýchle. Nie je čas strácať čas (smiech). Zväčša si privstanem, nastavím si budík na 06:00, aby som mala chvíľku pre seba. Moje prvé kroky smerujú ku kávovaru. Keď Vanes počuje, ako si napeňujem mlieko, zvyčajne sa zobudí a pribehne. Spoločnú "kávičku" máme ako spoločnú rannú rutinu, trochu mlieka jej odlejem, to je jej “káva”, ja si vychutnám svoju naozajstnú a ideme sa chystať. Vanes je samostatná, už večer si pripraví, čo si chce obliecť, ráno sa sama umyje, oblečie a ideme do škôlky. Veziem ju buď ja, alebo Michal, bežne už pred ôsmou všetci odchádzame z domu a po škôlke smerujeme do ateliéru. 

tana-zidekova-bubliboom1

Čo ti dodáva energiu? Ako si najviac oddýchneš? 

Najväčšiu energiu mi dodáva, keď môžeme všetci traja niekam vypadnúť, stači krátky výlet, prechádzka v meste, spoločná káva, ideál dovolenka. :) 

A čo tvoj dokonalý večer? 

Dokonalý večer mám každý večer, keď sme všetci spolu v posteli, keď už máme všetky povinnosti za sebou, Vanes si ľahne medzi nás alebo ide spinkať a my si s Michalom pozrieme film. Najradšej máme niečo nenáročné, pri čom úplne vypínam hlavu. Ak to má byť niečo fakt že vysnívané, tak potom na dovolenke, v teple, na piesku, pri dobrom jedle. To je to, čo si mega užívam – keď všetci niekam spolu odletíme. 

tana-zidekova-bubliboom3

Aké sú vaše víkendy? 

Aj naše víkendy sú pracovné. Ja tvorím na instagrame stále, aj počas víkendov mávam spolupráce. Berieme to však ako bežnú súčasť nášho života, takže sa nad tým nejako špeciálne nezamýšľam. Urobíme, čo treba a potom sa snažíme venovať jeden druhému a Vanes. Niektoré týždne sú náročnejšie, napríklad teraz pre Vianocami by som víkend ani nenazvala víkendom, no snažíme sa byť aj počas povinností čo najviac spolu. Inak to ani nejde, keďže je Vanes s nami. Hľadáme kompromis, aby sme urobili všetko, čo treba a zároveň mali pekný spoločný čas.  

tana-zidekova-bubliboom2

Nechcem, aby to vyznelo, že stále iba pracujeme, no ja ten Instagram, ktorý je našou prácou, beriem ako každodennú súčasť života – takže áno, pracujeme v podstate každý deň. Mňa tie spolupráce veľmi bavia, neberiem túto prácu ako niečo zlé, povinnosť, do ktorej by som sa musela nútiť. Je to pre mňa vysnívaný job, ktorý ma neskutočne napĺňa a dá sa to krásne skĺbiť s naším bežným životom.

tana-zidekova-bubliboom4

Čo je pre teba najťažšie na vybalansovaní online a offline života?

Ani to tak neberiem, že najťažšie. Vďaka tomu, že pracujem online, môžme spolu byť prakticky stále, nemusím niekde sedieť 8 hodín v práci, do ktorej by Vanes nemohla ísť so mnou. Áno, síce ma vidí držať v ruke telefón, ale úplne to chápe, že toto je moja práca, robí si pri mne svoje a sme spolu – čo je pre mňa dôležité. Sme takto zžití. Keďže sme v spoločnom biznise aj s Michalom – ja som síce pred kamerou, on však robí všetku tú robotu, ktorú ľudia nevidia, pekne to funguje. A či niekedy odkladám telefón? Ani nie, nepoviem si, že dnes mám dovolenku, tak budem offline. Instagram je môj job a snažím sa ukazovať ľuďom, ako vyzerá náš reálny život so všetkým, čo k tomu patrí. 

tana-zidekova-bubliboom5