DOPRAVA ZADARMO NAD 70 EUR

#MÔJDEŇ: Thinush, mama troch detí a fotografka

bubliLove A okrem fotografky, našej dvornej, mimochodom, aj žena s veľkým citom pre interiérový dizajn a stvoriteľka kvetinovej farmy Kvety z doliny. Stíha toho veľa. A všetko, čo robí, robí s láskou, a nech to znie ako najväčšie klišé, nevadí! Nebojím sa povedať, že Maťa je jeden z pilierov fungovania Bubliboomu, bez jej fotografií si neviem predstaviť náš e-shop ani sociálne siete. Patrí jej teda miesto aj tu, na našom blogu o ženách, mamách, bytostiach inšpiratívnych a inšpirujúcich. Ako vyzerá jej deň? 

thinush7

Thinush, mama troch detí a fotografka 

Zmenili sa tvoje rána s príchodom nového bábätka? Bez čoho si nevieš predstaviť začať deň?

S príchodom bábätka sa u nás zmenili dni, aj zaužívaný režim. Staršie dievčatá vstávajú s tatinom a mňa zobudia len na fajront, keď treba niekoho popohnať, lebo nestíhajú – alebo učesať. Ak sme mali veľmi zlú noc a nie som schopná skoro vstať, tak si musia poradiť aj bez toho. :) 

Verím, že časom to už bude lepšie. Ak Olivka ešte spí, moja prvá cesta smeruje k pressostroju, bez rannej kávy to nie som ja, takže je to môj štartér. Sadám k PC, kde si vybavím maily, upravím fotky, prípadne hľadám nábytky a doplnky do domu. Mám rada to ticho v byte, ak všetci odídu, malinká spí a ja som sama so sebou.

thinush2

 
Keď máš zlý deň, čo ti pomôže zresetovať sa? 
 
Neviem čím to je, ale moje vnútorné nastavenie sa v poslednom roku veľmi pozitívne zmenilo a blbý deň nemávam, teda aspoň si to nepripúšťam. Blbý alebo zlý deň mám, ak som príliš unavená a musím niečo nutne urobiť. Inak som sa už naučila oddýchnuť, vypnúť a nerobiť nič, čo ma netlačí. V zimných mesiacoch už druhú zimu fungujem na saunovom režime a otužovaní sa v ľadovej kadi, snažím sa aspoň 1-2 x týždenne uložiť Olíviu do kočíka u nás na chatke. V tejto zime sa jej dobre spí a ja si zatiaľ oddýchnem v saune. Posledné razy sa mi teraz podarilo nevziať si telefón a úplne sa vypnúť a zrelaxovať, to bylo něco :D 
 
thinush4
 
Čo ti dodáva energiu? Ako si najviac oddýchneš?
 
Najviac mi dodáva energiu slnko a pekné počasie. Nemusí to byť vyslovene slnečná exotika, teraz ma na 101 % nabila vysokohorská túra, kde sme vychytali neskutočnú inverziu. Nikto na mňa chvíľku nekričal maminka a mohla som byť zase len tou bezdetnou Maťou, hoci som mala so sebou najstaršiu dcéru. Bola skôr parťáčkou ako dcérou, ktorá niečo potrebuje – rozumieme si. Všeobecne si najlepšie oddýchnem mimo domu, kde ma čaká len robota, hahahaha. Ale neviem sa už dočkať jari a sadenia kvetov, tomu som totálne prepadla a i keď sa manuálne viem v záhrade zničiť, hlava je totálne oddýchnutá a tie moje kvety ma fakt robia ešte šťastnejšou.
 
thinush6
 
Predstava dokonalého večera pre mňa je…
 
Dať decká skoro spať, zapáliť si s Danom v obývačke sviečku a rozprávať sa. V lete milujem naše chatkové seansy, keď si niečo ugrilujeme a sedíme vonku do neskorých hodín, deti behajú po záhrade alebo sa kúpu v bazéne. Jednoducho rodinná pohoda.
 
thinush5
 
Aké sú vaše víkendy?
 
Teraz sme veľmi nevýletovali a nechcelo sa mi ani minulý rok s bruškom, ale sa už pomaly rozbiehame. Akože vychystať tri deti je už celkom športová disciplína, takže jednoduchšie to bude v teplých mesiacoch.  Ale my sme stále niekde mimo domu, máme veľkú rodinu, veľa sa stretávame a ak je pekne, tak v okolí Žiliny máme veľa obľúbených miest v prírode, kde sa chodíme prejsť. Málokedy sa stane, že se celý deň len tak doma, neobsedíme a minimálne sa ideme prejsť do mesta. Ja stále hovorím, že našim deťom sú zbytočné hračky, lebo my aj tak nikdy nie sme doma a nemajú čas s a s nimi v pokoji pohrať :) Ale hračky z Bubliboomu majú, samozrejme, výnimku. 
 
Thinush nájdete na jej instagramovom profile.
 
thinush1
 
thinush3